Strona Główna

Nabyć samochód używany  można bardzo szybko ale konsekwencje zakupu mogą być kosztowne dla kieszeni nowego właściciela. Mnogość  marek , wersji i modeli powoduje ,że pojawia się problem co kupić .  Ponadto występuje kwestia kondycji technicznej samochodu. Jest ona rozmaita i niekiedy trudna do ustalenia dla nabywcy.

Współczesne samochody stają się coraz bardziej skomplikowane pod względem technicznym. Postęp technologiczny , oraz wzrastające wymagania stawiane odnośnie bezpieczeństwa podróżnych i ochrony środowiska powodują spore nasycenie samochodów w urządzenia elektroniczne ,które jeszcze kilkanaście lat temu nie występowały. Wiąże się to z koniecznością ciągłego nadzorowania i kontrolowania stanu technicznego pojazdów samochodowych .

Pomóc w  przypadku zakupu samochodu używanego może rzeczoznawca , który dysponuje wiedzą fachową ,doświadczeniem i narzędziami technicznymi.

Niejednokrotnie ocena wykonana przez rzeczoznawcę ratuje przyszłego nabywcę przed wielkimi kosztami i nerwami z powodu ewentualnego  nietrafnego zakupu.

Wpis